Komentari 15

VIDEO Strašne scene u HNL-u: Golman Gorice koljenom udario suigrača! Slomio mu kosti lica

Golman Gorice istrčao je s gola u namjeri da izbije loptu, ali je nehotice koljenom udario u glavom suigrača Đuru-Giulija Đekića. Ostao je nepomično ležati, a igrači su se okupili oko njega i zaklonili pogled

U petak je golman Rudeša morao izaći iz igre nakon što se sudario s protivnikom i pao u nesvijest, a nažalost, danas smo u Koprivnici na utakmici Slaven Belupa i Gorice (4-1) vidjeli nove horor scene.

Golman Gorice istrčao je s gola u namjeri da izbije loptu, ali je nehotice koljenom udario u glavom suigrača Đuru-Giulija Đekića. Mladi branič Gorice ostao je nepomično ležati na travnjaku, njegovi suigrači su mu pritrčali i okrenuli ga na bok, a liječnici su utrčali na teren. Dok su mu ukazivali pomoć, igrači obje momčadi su ga okružile kako bi zaklonili pogled. Svi su bili u šoku, hvatali su se za glavu, a neki nisu imali snage ovo gledati.

Slaven Belupo i Gorica sastali se u 33. kolu SuperSport HNL-a

Upozoravamo kako je video uznemirujućeg sadržaja. Možete ga pogledati OVDJE

Za to vrijeme je golman Gorice Ivan Banić bio sam u svom svijetu. Shrvan i tužan, kleknuo je ispred svog gola i djelovao šokirano dok su liječnici ukazivali njegovom suigraču. Imao je najbolju namjeru, ali nažalost, nije uspio izbjeći sudar s mladim Đekićem.

Komentator MaxSporta Ivan Ljubić je tijekom drugog poluvremena doznao kako je mladi srpski nogometaš prevezen u bolnicu i da je stabilno, ali da ima višestruke prijelome kostiju lica.

Slaven Belupo i Gorica sastali se u 33. kolu SuperSport HNL-a Slaven Belupo i Gorica sastali se u 33. kolu SuperSport HNL-a

Nakon pet minuta su Đekića iznijeli s travnjaka, a zamijenio ga je Valentino Majstorović.